Mulino Bianco Galletti sušienky s čerstvým mliekom a cukrom 350g
Kód: 29562Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mulino Bianco Galletti sušienky s čerstvým mliekom a cukrom 350g
Zažite pravé talianske ráno s obľúbenými sušienkami Galletti od legendárnej značky Mulino Bianco.
Tieto tradičné talianske sušienky z krehkého cesta v sebe spájajú jemnosť čerstvého mlieka a ľahkú sladkosť kryštálov cukru, ktorými sú veľkoryso posypané. Vďaka starostlivo vybraným surovinám ponúkajú nielen skvelú chuť a poctivú kvalitu, ale aj ľahkosť, ktorá z nich robí perfektný štart do nového dňa alebo rýchlu sladkú desiatu.
Vyrobené z vysoko kvalitného čerstvého talianskeho mlieka, ktoré cestu dodáva nezameniteľnú krehkosť. Povrch sušienok zdobia väčšie kryštáliky cukru, ktoré sa pri uhryznutí príjemne rozplývajú na jazyku. Mulino Bianco Galletti sušienky sú úplne bez palmového oleja , bez umelých farbív, konzervantov a stužených tukov.
Sušienky Galletti sú ako stvorené na namáčanie! Vychutnajte si ich s ranným cappuccinom, čiernou kávou, obľúbeným čajom, alebo ich doprajte deťom k poháru teplého kakaa či mlieka.
Balenie s hmotnosťou 350 g vystačí na pohostenie pre celú rodinu aj priateľov.
Zloženie: Pšeničná múka, slnečnicový olej, cukor, vysoko kvalitné pasterizované čerstvé mlieko (3 %), kryštálový cukor (3 %), kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), jedlá soľ, pšeničný škrob, med, mliečne bielkoviny.
Alergény: Obsahuje lepok (pšenicu) a mlieko . Môže obsahovať stopy vajec, orechov, sezamu, horčice a sóje .
Sušienky sú vyrábané podľa čistej receptúry a neobsahujú palmový olej, umelé farbivá, konzervačné látky ani stužené tuky.
Výživové údaje na 100 g:
| Energetická hodnota | 1987 kJ / 475 kcal |
| Tuky | 18,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,2 g |
| Sacharidy | 68,0 g |
| - z toho cukry | 19,5 g |
| Vláknina | 2,9 g |
| Bielkoviny | 7,1 g |
| Soľ | 0,95 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8076809572873 |
| Výrobca: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.