Falcone Amaretti Classici sušienky s jemnou mandľovou chuťou 170g
Kód: 29541Podrobný popis
Falcone Amaretti Classici sušienky s jemnou mandľovou chuťou 170g
Kúsok slnečného Talianska ku káve aj dezertnému vínu. Preneste sa do talianskeho regiónu Abruzzo s tradičnými dvakrát pečenými sušienkami od vyhláseného výrobcu Falcone .
Falcone Amaretti Classici (známe tiež ako Amaretti Morbidi D'Abruzzo ) sú tradičné talianske mäkké mandľové sušienky. Vyznačujú sa intenzívnou chuťou s typickým ľahkým horkosladkým nádychom a veľmi jemnou, krehkou textúrou, ktorá sa doslova rozplýva na jazyku. Sú vyrábané podľa klasických cukrárskych receptúr z oblasti Abruzzo - úplne bez použitia palmového oleja, umelých farbív, konzervantov a stužených tukov.
Falcone Amaretti Classici s kvelo sa hodí ako drobný dezert k horúcemu talianskemu espressu, k čaju alebo k sladkým dezertným vínam. Vďaka elegantnému baleniu a prémiovej chuti ide o skvelý gurmánsky darček!
Zloženie: Múka z marhuľových jadier (tzv. armelline , ktorá dodáva autentickú horkastú chuť) 30% , cukor, mandľová múka 15% , pasterizovaný vaječný bielok, arómy, med a kypriaca látka (hydrogénuhličitan amónny).
Alergény: Obsahuje vajcia a mandle. Produkt je vyrábaný v závode, kde môže dôjsť ku kontaminácii, preto môže obsahovať stopy pšenice (obilnín), iných škrupinových plodov, sóje, mlieka alebo horčice.
Nutričné hodnoty (na 100 g):
| Energetická hodnota | 1981 kJ / 474 kcal |
| Tuky | 25,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,1 g |
| Sacharidy | 45,8 g |
| z toho cukry | 32,8 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 13,6 g |
| Soľ | 0,13 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.209 kg |
| EAN: | 8023696005762 |
| Výrobca: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.