Mulino Bianco Abbracci sušienky s kakaom a čerstvou smotanou 350g
Kód: 29559Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mulino Bianco Abbracci sušienky s kakaom a čerstvou smotanou 350g
Mulino Bianco Abbracci (v preklade „objatí“) sú ikonické talianske sušienky, ktoré v sebe spájajú to najlepšie z dvoch svetov: jemné pečivo s čerstvou smotanou a bohatú chuť poctivého kakaa. Tieto dve protikladné, ale dokonale sa doplňujúce polovice sú spojené do tvaru malého krúžku, ktorý symbolizuje vrelé objatie.
Sú pečené s láskou podľa tradičnej receptúry od talianskych majstrov pekárov, vďaka čomu majú nádherne krehkú štruktúru a neodolateľnú vôňu.
Vyrobené z vysoko kvalitných surovín na ten najlepší chuťový zážitok. Receptúra neobsahuje palmový olej , stužené tuky, umelé farbivá ani konzervačné látky.
Balenie s hmotnosťou 350 g vystačí na pohostenie pre celú rodinu aj priateľov.
Zloženie: Pšeničná múka, Cukor, Maslo, Slnečnicový olej, Čerstvá vajcia, Kakao (2,4 %), Čerstvá pasterizovaná smotana (2,1 %), Sušené odstredené mlieko, Med, Soľ, Kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan .
Alergény: Lepok (pšenica), mlieko a vajcia. Môže obsahovať stopy: A rašidov, škrupinových plodov (orechov), sezamu a sóje.
Produkt neobsahuje palmový olej, umelé farbivá, konzervačné látky, stužené tuky ani geneticky modifikované suroviny (GMO).
Nutričné hodnoty (na 100 g):
| Energetická hodnota | 2030 kJ / 485 kcal |
| Tuky | 22,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 10,0 g |
| Sacharidy | 62,9 g |
| z toho cukry | 24,0 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 7,0 g |
| Soľ | 0,63 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8076809574082 |
| Výrobca: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.