Falcone Cantucci Pistáciové sušienky s cédrovou kôrou 180g
Kód: 29535Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Falcone Cantucci Pistáciové sušienky s cédrovou kôrou 180g
Kúsok slnečného Talianska ku káve aj dezertnému vínu. Preneste sa do talianskeho regiónu Abruzzo s tradičnými dvakrát pečenými sušienkami od vyhláseného výrobcu Falcone.
Tieto prémiové cantucci prinášajú nevšedné a delikátne spojenie chrumkavých pistácií a svieže kandizované cédrové kôry. Výsledkom je dokonale vyvážená chuť s príjemnou citrusovou arómou, ktorá poteší každého milovníka sladkého pečiva.
Sladko-slané tóny pistácií skvele dopĺňa aromatická a osviežujúca cédrová kôra. Vďaka dvojitému pečeniu sú sušienky krásne krehké a pevné zároveň.
Cantucci sú stelesnením talianskej pohody (la dolce vita). Tradične sa namáčajú do sladkého dezertného vína (napr. Vin Santo ), ktoré sušienku ľahko zmäkčí a uvoľní jej chuť. Fantasticky sa ale hodí aj k vášmu rannému espressu, popoludňajšiemu cappuccinu alebo k šálke kvalitného čaju.
Vďaka elegantnému baleniu a prémiovej chuti ide o skvelý gurmánsky darček!
Zloženie: Hladká pšeničná múka typu „0“, krupicový cukor 20 %, celé pasterizované vajcia , kandizovaný céder 8 % (cédrová kôra, glukózo-fruktózový sirup, sacharóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová/ koncentrovaná citrónová šťava, aróma trstinový cukor 1%, kypriace látky (difosforečnan sodný, hydrogénuhličitan sodný), maslo ( mlieko ), med, arómy, soľ. (Bez palmového oleja, stužených tukov a konzervantov.)
Alergény:
Obsahuje: Obilniny obsahujúce lepok (pšenica), vajcia, mlieko, škrupinové plody (pistácie).
Môže obsahovať stopy: iných škrupinových plodov (mandle, vlašské orechy, lieskové orechy), sóje a horčice.
Výživové údaje na 100 g:
| Tuky | 7,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Sacharidy | 70,4 g |
| z toho cukry | 27,6 g |
| Vláknina | 3,4 g |
| Bielkoviny | 8,8 g |
| Soľ | 0,29 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.224 kg |
| EAN: | 8023696005991 |
| Výrobca: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.