Chicco d'Oro Tradition 100% Arabica kapsule do Nespresso 10ks
Kód: 29424Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Chicco d'Oro Tradition 100% Arabica kapsule do Nespresso 10ks
Doprajte si šálku prémiovej švajčiarskej kávy v pohodlí domova. Kapsule Chicco d'Oro Tradition ukrývajú vysoko kvalitnú zmes 100% Arabiky, ktorá pochádza z najlepších stredoamerických plantáží.
Táto káva je synonymom pre švajčiarsku precíznosť, tradíciu a nekompromisnú kvalitu už od roku 1949.
Značka Chicco d'Oro (v preklade "Zlaté zrnko") je rodinná švajčiarska pražiareň, ktorá si zakladá na starostlivom výbere kávových zŕn. Zmes Tradition je vlajkovou loďou značky a poteší ako náročných kávových gurmánov, tak aj tých, ktorí hľadajú spoľahlivý ranný životabudič s vyváženou chuťou bez stopy horkosti.
Vďaka precíznemu praženiu a ideálnemu mletiu si s týmito kapsulami pripravíte dokonalé espresso s plným telom, bohatou arómou a zamatovou penou (cremou) v priebehu niekoľkých sekúnd.
Kapsule sú plne kompatibilné s kávovarmi systému Nespresso® Original . Každé balenie sa skladá z 10 jednodávkových kapsúl obsahujúcich 5,5 gramov praženej a mletej kávy.
Zloženie: 100% Arabica. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky, dochucovadlá, konzervanty ani cukor.
Priemerné nutričné hodnoty v 100 ml:
| Energetická hodnota | cca 5-10 kJ / 1-2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | stopy (cca 0,1 g) |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | stopy (cca 0,1 – 0,2 g) |
| Soľ | 0 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kávové kapsule |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805827 |
| Výrobca: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.