Chicco d'Oro Caffé Créme kapsule do Nespresso 10ks
Kód: 29430Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Chicco d'Oro Caffé Créme kapsule do Nespresso 10ks
Doprajte si šálku prémiovej švajčiarskej kávy v pohodlí domova. Táto káva je synonymom pre švajčiarsku precíznosť, tradíciu a nekompromisnú kvalitu už od roku 1949.
Značka Chicco d'Oro (v preklade "Zlaté zrnko") je rodinná švajčiarska pražiareň, ktorá si zakladá na starostlivom výbere kávových zŕn.
Kapsule Chicco d'Oro Caffè Crème sú stvorené pre milovníkov jemnej, vyváženej a elegantnej kávy. Táto majstrovsky namiešaná zmes ponúka autentický zážitok, ktorý v sebe spája taliansku vášeň pre espresso a precíznu švajčiarsku kvalitu. Je to ideálna voľba pre vaše každodenné kávové rituály, či už štartujete nový deň, alebo si dávate zaslúženú pauzu.
Každú šálku zdobí hustá, krémová a hodvábne jemná pena, ktorá umocňuje celkový zážitok a drží arómu v šálke. Tešiť sa môžete na perfektne vyváženú, ľahko piteľnú kávu s príjemnými tónmi karamelu, pražených obilnín a orieškov.
Káva je zámerne pražená tak, aby bola maximálne ľahká, hladká a ľahko piteľná. Nenájdete v nej žiadnu agresívnu horkosť. Vďaka svojej veľmi nízkej intenzite je táto káva úplne ideálna pre neskoré popoludnie alebo pre tých, ktorí majú citlivejšie zažívanie a hľadajú kávu, ktorá je "ľahká ako pierko".
Kapsule sú plne kompatibilné s kávovarmi systému Nespresso®. Každé balenie sa skladá z 10 jednodávkových kapsúl obsahujúcich 5,5 gramov praženej a mletej kávy. Pre plné rozvinutie jemného profilu tejto kávy odporúčame prípravu vo forme Lunga (110 ml) , čo presne zodpovedá štýlu Caffè Crème.
Zloženie: 100% Arabica
Priemerné nutričné hodnoty v 100 ml:
| Energetická hodnota | 8 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kávové kapsule |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805803 |
| Výrobca: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.