Chicco d'Oro Espresso L'Italiano kapsule do Nespresso 10ks
Kód: 29427Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Chicco d'Oro Espresso L'Italiano kapsule do Nespresso 10ks
Doprajte si šálku prémiovej švajčiarskej kávy v pohodlí domova. Táto káva je synonymom pre švajčiarsku precíznosť, tradíciu a nekompromisnú kvalitu už od roku 1949.
Značka Chicco d'Oro (v preklade "Zlaté zrnko") je rodinná švajčiarska pražiareň, ktorá si zakladá na starostlivom výbere kávových zŕn.
Chicco d'Oro Espresso L'Italiano je majstrovská zmes vybraných zŕn prémiovej Arabiky a kvalitnej Robusty , ktorá bola starostlivo upražená podľa tradičných talianskych receptúr. Výsledkom je intenzívne, plné espresso s bohatou arómou a zamatovou krémou, ktoré vás dokonale naštartuje do nového dňa.
Táto káva je ideálnou voľbou pre milovníkov silného tradičného espressa, ale skvele poslúži aj ako základ pre mliečne špeciality, ako je Cappuccino alebo Latte Macchiato.
Kapsule sú plne kompatibilné s kávovarmi systému Nespresso®. Každé balenie sa skladá z 10 jednodávkových kapsúl obsahujúcich 5,5 gramov praženej a mletej kávy.
Zloženie: 100% pražená mletá káva ( zmes kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta). Výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky, arómy, konzervanty ani cukor.
Priemerné nutričné hodnoty v 100 ml:
| Energetická hodnota | cca 5–10 kJ / 1–2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | stopy (cca 0,1 g) |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | stopy (cca 0,1 – 0,2 g) |
| Soľ | 0 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kávové kapsule |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805810 |
| Výrobca: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.