Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio sušienky s pistáciovým krémom 168g
Kód: 29550Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio sušienky s pistáciovým krémom 168g
Zažite kúsok Talianska s každým sústom! Obľúbené sušienky Baiocchi od legendárnej talianskej značky Mulino Bianco prichádzajú v neodolateľnom pistáciovom variante, ktorý spoľahlivo poteší každého milovníka orieškových dezertov.
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio sú tradičné talianske sušienky s prémiovou pistáciovou náplňou. Krehké pieskové cesto a bohatá vrstva sladkého krému (28%) tvoria dokonalú harmóniu.
Dve krehké, do zlatista upečené pieskové sušienky ukrývajú veľkorysú vrstvu prémiového pistáciového krému. Vďaka dokonalej kombinácii chrumkavého cesta a hladkej, sladkej náplne ide o ideálneho spoločníka k rannému espressu, popoludňajšiemu čaju alebo ako rýchle pohladenie na duši počas náročného pracovného dňa.
Balenie navyše skrýva jednotlivo zabalené porcie, ktoré bez problémov hodíte do tašky alebo batohu, a máte tak sladkú záchranu vždy po ruke.
Zloženie:
Sušienka: Pšeničná múka 51,6 % , cukor, slnečnicový olej, čerstvé vajcia , sušené odstredené mlieko , pasterizované čerstvé mlieko , kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný, vinan draselný), soľ, p.
Pistáciový krém (28 %): Cukor, rastlinné tuky a oleje (bambucké maslo, slnečnicový ol ej), pistácie 7,6 %, sušené odstredené mlieko , pšeničný škrob.
Alergény:
Lepok (z pšeničnej múky a pšeničného škrobu)
Mlieko (sušené odstredené a pasterizované čerstvé mlieko)
Vajcia
Škrupinové plody (pistácie)
Môže obsahovať stopy (krížová kontaminácia): ďalšie škrupinové plody, sója, Sezam, horčica.
Nutričné hodnoty (na 100 g):
| Energetická hodnota | 2112 kJ / 505 kcal |
| Tuky | 25 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4,6 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 23 g |
| Vláknina | 3,4 g |
| Bielkoviny | 9,0 g |
| Soľ | 0,70 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.202 kg |
| EAN: | 8076809581318 |
| Výrobca: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.