Loacker Classic CREMKAKAO oblátky 225 g
Kód: 29526Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Loacker Classic CREMKAKAO
Loacker Classic Cremkakao sú prémiové talianske oblátky, ktoré kombinujú ľahkosť a chrumkavosť s bohatou chuťou kvalitného kakaa a čokolády.
Chrumkavé oblátky naplnené tým najlahodnejším kakaovo-čokoládovým krémom. Z exkluzívnej zmesi kakaa a čokolády zušľachtenej jemnou príchuťou kakaa z Ekvádoru.
Väčšie 225g balenie je ideálne ku káve, ako pohostenie pre návštevy alebo pre rodinné zdieľanie .
Značka Loacker si zakladá na absolútnej čistote svojich produktov. Oblátky neobsahujú žiadne umelé farbivá, konzervanty, pridané arómy ani stužené (hydrogenované) tuky.
Zloženie:
- Pšeničná múka, kokosový olej, glukózový sirup.
- Cukor, odtučnené kakao 9% v náplni, dextróza.
- Sušená srvátka , čokoláda 5% v krémovej náplni (cukor, kakaová hmota).
- Sójová múka, sušené odstredené mlieko .
- Extrakt z jačmenného sladu , lieskové oriešky .
- Kypriace látky: hydrogénuhličitan sodný, difosforečnan sodný.
- Soľ, emulgátor: sójový lecitín.
- Bourbon vanilka struk, korenie.
Alergény sú vyznačené tučným písmom . Môže obsahovať mandle .
Nutričné hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2134 kJ |
| Energetická hodnota | 511 kcal |
| Tuky | 27 g |
| Z toho nasýtené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 56 g |
| Z toho cukry | 26 g |
| Bielkoviny | 8.7 g |
| Soľ | 0.37 g |
Vyrobené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Loacker oblátky a sušienky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000562 |
| Výrobca: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.