Loacker Quadratini NAPOLITANER oblátky 250 g
Kód: 21500Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Loacker Quadratini NAPOLITANER oblátky 250g
Jemné oblátky plnené krémom z lieskových orieškov, bez polevy.
Zloženie:
- Pšeničná múka, kokosový olej, glukózový sirup.
- Cukor, lieskové orechy 9% v smotanovej náplni.
- Sušená srvátka ( mlieko ), sójová múka.
- Sušené odstredené mlieko , kakao zníženým obsahom tuku.
- Dextróza, extrakt z jačmenného sladu.
- Kypriace látky (sodná soľ).
Alergény sú uvedené tučne .
Môže obsahovať mandle.
Nutričné hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2155 kJ |
| Energetická hodnota | 515 kcal |
| Tuky | 27 g |
| Z toho nasýtené mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 58 g |
| Z toho cukry | 24 g |
| Bielkoviny | 8.7 g |
| Soľ | 0.38 g |
Vyrobené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Loacker oblátky a sušienky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8000380004911 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.