Loacker Classic Napolitaner lieskovoorieškové oblátky 225g
Kód: 29523Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Loacker Classic Napolitaner lieskovoorieškové oblátky 225g
Doprajte si dokonalý chuťový zážitok s legendárnymi oblátkami Loacker Classic Napolitaner . Tri vrstvy tenučkých, dozlatista upečených a chrumkavých oblátok v sebe ukrývajú dve bohaté vrstvy jemného krému z tých najkvalitnejších talianskych lieskových orieškov.
Ideálna voľba ku káve, čaju, ako rýchla desiata do práce alebo sladké potešenie pre chvíle pohody s rodinou.
Zloženie:
- Pšeničná múka, kokosový olej, glukózový sirup.
- Cukor, lieskové orechy 9%, smotana .
- Sušená srvátka , sójová múka, sušené odstredené mlieko .
- Nízkotučné kakao, dextróza, jačmenný sladový extrakt.
- Kypriace látky, soľ, sójový lecitín.
Alergény sú vyznačené tučným písmom . Môže obsahovať mandle .
Nutričné hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2169 kJ |
| Energetická hodnota | 518.4 kcal |
| Tuky | 27 g |
| Z toho nasýtené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 59 g |
| Z toho cukry | 26 g |
| Bielkoviny | 8.1 g |
| Soľ | 0.33 g |
Vyrobené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Loacker oblátky a sušienky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000517 |
| Výrobca: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.