Falcone Amaretti Pistáciové sušienky 170g
Kód: 29538Podrobný popis
Falcone Amaretti Pistáciové sušienky 170g
Kúsok slnečného Talianska ku káve aj dezertnému vínu. Preneste sa do talianskeho regiónu Abruzzo s tradičnými dvakrát pečenými sušienkami od vyhláseného výrobcu Falcone .
Tradičné talianske sušienky Amaretti od renomovanej cukrárskej značky Falcone predstavujú dokonalú harmóniu klasickej receptúry a jemnej chuti lahodných pistácií. Tieto starostlivo pripravené mäkké sušienky (typ morbidi ) vás okúzlia svojou neodolateľnou vôňou, jemnosťou a prémiovými surovinami.
Klasický základ pre amaretti je majstrovsky obohatený o obľúbenú a nezameniteľnú chuť pistácií.
Falcone Amaretti fantasticky sa ale hodí aj k vášmu rannému espressu, popoludňajšiemu cappuccinu alebo k šálke kvalitného čaju.
Vďaka elegantnému baleniu a prémiovej chuti ide o skvelý gurmánsky darček!
Zloženie: Múka z marhuľových jadier (armelline) 30%, cukor krupice, mandľová múka 10%, pasterizovaný vaječný bielok, pistáciová múka 3,5%, prírodné arómy, med, kypriaca látka (hydrogénuhličitan amónny), arómy. Výrobok je bez palmového oleja, stužených tukov a konzervačných látok.
Alergény: Vajcia (pasterizovaný vaječný bielok), Škrupinové plody (konkrétne 8a mandle, 8f pistácie).
Môže obsahovať stopy: Obilniny obsahujúce lepok (pšenica), Sójové bôby (sója), Mlieko a výrobky z neho, Ďalšie škrupinové plody, Horčica.
Nutričné hodnoty (na 100 g):
| Tuky | 27,25 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,4 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Vláknina | 3,9 g |
| Bielkoviny | 14,3 g |
| Soľ | 0,10 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.211 kg |
| EAN: | 8023696006356 |
| Výrobca: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.