L´OR Espresso Colombia - 10 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®*

Kód: 4327
Neohodnotené
Značka: L'OR
€3,69
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

* Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS 

Úrodné svahy vidieckej krajiny nachádzajúce sa v Kolumbii a legenda o El Dorade boli inšpiráciou pre vznik kávy COLOMBIA. Ide o chuťovo plné espresso s komplexnou a výraznou chuťou, ktorá pretrváva. Objavte veľkolepú kultúru, ktorá dala vzniknúť tým najlepším zrnám Arabiky, ktoré môžete nájsť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie: 52g

Expirácia: viď spodná strana obalu

Svet kávy L´OR

História

Značka L´OR vznikla vo Francúzsku roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L´OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

www.utz.org

Dodatočné parametre

Kategória: L'OR do Nespresso
Hmotnosť: 0.15 kg
Typ kapsule: Hliníková kapsula

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz