Kávové kapsule Zicaffè Gustosa do Lavazza A Modo Mio 50ks
Kód: 29403Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kávové kapsule Zicaffè Gustosa do Lavazza A Modo Mio 50ks
Kapsule Zicaffè Gustosa prinášajú do vašej šálky harmonickú zmes výberovej Arabiky a silnej Robusty. Výsledkom je káva s plným telom, hustou zamatovou penou a nezameniteľným charakterom, ktorá je ideálna pre ranné prebudenie aj popoludňajšie povzbudenie.
Pražiareň Zicaffè si zakladá na viac ako 80-ročnej rodinnej tradícii. Ich spôsob praženia zaručuje dokonale vyváženú a silnú chuť klasickej talianskej kávy.
Zmes Gustosa vyniká svojou silnou chuťou a hlbokou arómou . Pri každom dúšku objavíte výrazné tóny horkej čokolády a orieškov, ktoré sprevádza jemne korenený nádych a dlhotrvajúca kakaová dochuť. Vďaka precíznemu praženiu a správnemu namletiu získate v každej kapsuli konzistentný výsledok bez kompromisov.
Kávové kapsule Zicaffè Gustosa sú ideálnou voľbou pre milovníkov silného espressa, ktorí preferujú kávu bez kyslosti, s výrazným a stabilným rezom.
Kapsule sú navrhnuté pre plnú kompatibilitu s domácimi kávovarmi systému Lavazza A Modo Mio.
50 kusov kapsúl vám zaistí solídnu zásobu vašej každodennej dávky energie pre náročné rána i pohodové popoludňajšie chvíle.
Zloženie: 100% pražená mletá káva (vyvážená zmes zŕn Arabica a Robusta). Neobsahuje žiadne umelé dochucovadlá, farbivá, konzervanty ani pridaný cukor.
Alergény: Neobsahuje žiadne alergény (podľa nariadenia EÚ 1169/2011). Jedná sa o čistú kávu, ktorá je prirodzene bezlepková a neobsahuje stopy mlieka, laktózy, sóje ani škrupinových plodov. Produkt vhodný pre vegánov a vegetariánov.
Priemerné nutričné hodnoty v 100 ml hotového nápoja:
| Nutričné hodnoty | Množstvo v 100 ml |
| Energetická hodnota | 8 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kávové kapsule |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.684 kg |
| EAN: | 8002076101195 |
| Výrobca: | Zicaffe S.p.A., Contrada San Silvestro 139/A, 91025 Marsala TP (Sicily), Italy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.