Ferrero Kinder Kinderini mliečne sušienky 250 g
Kód: 29532Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ferrero Kinder Kinderini mliečne sušienky 250 g
Doprajte si chvíľku sladkej pohody s lahodnými mliečno-kakaovými sušienkami! Ich hravé tvary vykúzlia úsmev na tvári deťom, zatiaľ čo poctivý čokoládový krém Kinder zaručene poteší aj maškrtné jazýčky dospelých. Perfektná sladká bodka ku káve, odmena po škole alebo jednoducho len malá radosť, ktorú môžete mať vždy po ruke.
Sušienky Kinder Kinderini od legendárnej značky Ferrero spájajú to najlepšie zo sveta sušienok a čokolády. Vychutnajte si poctivé, dozlatista upečené mliečne a kakaové cesto, ktoré dopĺňajú precízne detaily (oči a úsmevy) z lahodnej mliečnej Kinder čokolády.
V každom sáčku s hmotnosťou 250 g na vás čaká presne 20 sušienok (jedna porcia = 12,5 g). Vďaka tomuto baleniu sú Kinderini úplne ideálnou voľbou pre detské oslavy, rodinné výlety alebo chvíle pohody pri popoludňajšom čaji a káve. Sušienky sa navyše skvele namáčajú do teplého mlieka!
Zloženie: PŠENIČNÁ múka 43,5 %, cukor, bezvodý MLIEČNY tuk, rastlinné tuky (palmový, shea), PŠENIČNÝ škrob, sušené odstredené MLIEKO 2 %, kakao so zníženým obsahom tuku 1,3 %, sukaná SM (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), sušená srvátka (z MLIEKA ), LIESKOVÉ ORECHY , kakaová hmota, jedlá soľ, vanilín, emulgátor: lecitíny ( SÓJOVÉ ); sušený VAJEČNÝ bielok.
Alergény:
Obilniny obsahujúce lepok: pšeničná múka, pšeničný škrob
Mlieko a výrobky z neho: maslový tuk, sušené odstredené mlieko, sušená smotana, sušená srvátka
Vajcia: sušený vaječný bielok
Sója: sójový lecitín (emulgátor)
Škrupinové plody: lieskové orechy
Môže obsahovať HORČIACU .
Nutričné hodnoty (na 100 g):
| Parameter | Hodnota |
| Energetická hodnota | 2114 kJ / 504 kcal |
| Tuky | 23,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 13,9 g |
| Sacharidy | 67,9 g |
| z toho cukry | 28,8 g |
| Bielkoviny | 6,0 g |
| Soľ | 0,41 g |
Vyrobené v EÚ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ferrero Kinder |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000500391228 |
| Výrobca: | Ferrero International S.A., 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.