Crodo Lemon Soda Zero talianska limonáda 330 ml
Kód: 29452Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Crodo Lemon Soda Zero talianska limonáda 330 ml
Užite si chuťový zážitok LemonSoda bez obáv z obsahu cukru - LEMONSODA ZERO bez cukru! Originálna talianska perlivá limonáda, ktorá je preslávená svojou skvelou, prirodzenou chuťou čerstvých talianskych citrónov zo Sicílie. Obsahuje 12% šťavy s pravou ovocnou dužinou a minerálnu vodu z prameňa Fonti Di Crodo. Prírodný nápoj bez pridaných farbív a konzervantov.
Zloženie:
Minerálna voda, citrónová šťava a zahustená citrónová šťava (12 %), vláknina: polydextróza, prírodná citrónová aróma, oxid uhličitý, citrónová dužina (0,06 %), sladidlá: E952, E955, E954, kyselina: kyselina citrónová. Prípadný sediment dužiny je daný prírodnými zložkami výrobku. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom.
Výživové údaje na 100 ml:
| Údaj | Hodnota |
| Energetická hodnota | 25 kJ / 6 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sacharidy | 1 g |
| – z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Vyrobené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nealkoholické nápoje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8000845065440 |
| Výrobca: | Royal Unibrew A/S, Terme di Crodo, Via Fonti di Crodo, 1, 28862 Crodo VB, Italy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.