Bonne Maman Mini cookies s kúskami čokolády 100g
Kód: 29439Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bonne Maman Mini cookies s kúskami čokolády 100g
Bonne Maman Mini cookies s kúskami čokolády sú prémiové francúzske sušienky, ktoré kombinujú tradičnú domácu receptúru s vysokou kvalitou ingrediencií, na ktoré je táto značka hrdá.
Mini galety Bonne Maman s kúskami čokolády v sebe spájajú tradičné cukrárske umenie Francúzska a tie najkvalitnejšie ingrediencie. Tieto krehké maslové sušienky sú upečené podľa tradičného domáceho receptu – bez palmového oleja, umelých farbív či konzervantov. Každá sušienka v sebe skrýva bohatú porciu intenzívnej čokolády, ktorá sa rozplýva na jazyku.
Sú vyrábané vo Francúzsku pod populárnou značkou Bonne Maman (faktickým výrobcom je spoločnosť St. Michel s tradíciou od roku 1905). Kladú dôraz na poctivé suroviny bez zbytočných umelých prísad a konzervantov.
Vďaka svojej mini veľkosti (5 g) sú dokonalým doplnkom k šálke espressa, rannému čaju alebo ako elegantné pohostenie pre vaše návštevy. Skvele poslúži ako drobná pozornosť pre návštevy, elegantný doplnok k espressu alebo ako rýchla sladká bodka po jedle. Praktické balenie s hmotnosťou 100 g , ideálne na cesty alebo rýchlu desiatu.
Zloženie: Cereálne múky ( pšeničná múka, ovsená múka), čokoládové kúsky 26% (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitíny [obsahuje sóju ]), maslo (21%), cukor, čerstvé vajcia , kypriace látky: citrónová, pšeničná vláknina, jedlá soľ, prírodná aróma (obsahuje mlieko ), sušené odstredené mlieko .
Alergény sú v zložení zvýraznené tučným písmom . Obsahuje:
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, ovos)
Mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy)
Vajcia a výrobky z nich
Sójové bôby (soja)
Môže obsahovať stopy: Škrupinové plody (orechy), Sezamové semená.
Nutričné hodnoty (na 100 g):
| Energetická hodnota / Živiny | Hodnota na 100 g |
| Energetická hodnota | 2139 kJ / 511 kcal |
| Tuky | 26 g |
| — z toho nasýtené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 61 g |
| — z toho cukry | 33 g |
| Vláknina | 3,1 g |
| Bielkoviny | 6,2 g |
| Soľ | 0,55 g |
Vyroblené v EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušienky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 3178530426960 |
| Výrobca: | Andros S.N.C., Zone Industrielle, 46130 Biars-sur-Cere, France |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.