Chicco d´Oro India zrnková káva 250g
Kód: 29499Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Chicco d´Oro India zrnková káva 250g
Zažite pravú chuť švajčiarskej dokonalosti a talianskej tradície v každej šálke.
Objavte exotiku a autentický charakter Indie v každej šálke. Chicco d'Oro India je prémiová jednodruhová zrnková káva (Single Origin), ktorá poteší všetkých milovníkov plnších káv s výrazným telom, bohatou arómou a takmer nulovou kyslosťou. Švajčiarska precíznosť pražiarne Chicco d'Oro tu dáva vyniknúť tým najlepším zrnám z indických plantáží.
Indické kávy sú vo svete cenené pre svoj nezameniteľný, hlboký a korenený charakter. Zrná Chicco d'Oro India z tohto regiónu ťažia maximum a ponúkajú komplexný degustačný zážitok, ktorý ocenia priaznivci silnejších a zemitejších káv.
Hrejivé korenie je typický znak indických káv. Vo vôni môžete zachytiť jemné stopy orientálneho korenia, ako je klinček, kardamóm alebo štipka korenia, ktoré odrážajú prostredie, kde kávovníky rastú.
V šálke sa káva prejavuje mimoriadnou plnosťou a vyváženosťou. Je ideálny pre tých, ktorí nevyhľadávajú v káve ovocnú kyslosť. Hlavnú chuťovú linku tvoria intenzívne tóny kvalitnej tmavej čokolády a nepraženého kakaa, ktoré káve dodávajú elegantný horkosladký rozmer. Kyslosť je u tejto kávy zámerne potlačená na absolútne minimum, chuť je vďaka tomu veľmi guľatá, hladká a zemitá.
Chicco d´Oro India je ideálny na vytvorenie silného espressa s perfektným telom a hustou krémovou penou.
Stupeň praženia: Stredný až tmavší (Medium-Dark Roast)
Zloženie: 100% Arabica.
Priemerné nutričné hodnoty v 100 ml:
| Energetická hodnota | 8 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | < 0,1 g |
| Soľ | 0 g |
Vyrobené vo Švajčiarsku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chicco d'Oro zrnková káva |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.363 kg |
| EAN: | 7610899123006 |
| Balení: | Sáček |
| Druh kávy: | 100 % Arabica |
| Forma: | Zrnková |
| Hmotnost: | 250 g |
| Chuťový profil: | Kyselá |
| Stupeň pražení: | Středně pražená |
| Země původu: | Směs |
| Značka: | Chicco d'oro |
| Výrobca: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.