NIVONA CAFEROMATICA NICR 960

Kód: 4481
Neohodnotené
€1 425,89
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Nádoba na mlieko NICM 1000 je súčasťou kávovaru

NIVONA posúva tradičnú prípravu kávy v Art Coffee a predstavuje nový produktový rad 9.

Kávovar NIVONA NICR 960 je komfortným kávovarom, ktorý je vybavený novým extra tichým mlynčekom ako doteraz u takmer žiadneho iného automatického kávovaru, možnosťou nastavenia Barista pre nové druhy kávy NIVONA vďaka systému Aroma Pre-Select, funkciou OneTouch Spumatore Duo na prípravu dvoch šálok cappuccina možnosťou nastavenia až 9 nápojov v režime MOJA KÁVA s programovaním všetkých receptov naživo. To všetko sa ovláda a nastavuje na veľkom dotykovom displeji , ktorý predstavuje novú koncepciu obsluhy pre ešte väčší komfort. Ovládanie pomocou Bluetooth alebo možnosť osvetlenia nádržky na vodu v ôsmich farbách sú už len príjemným doplnkom, ktorý neprekvapí.

Nikto z nás nevidí do budúcnosti, ale dá sa ochutnať, a to s každou šálkou kávy z automatického kávovaru modelového radu 9. K dispozícii od novembra 2018.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlepší spôsob, ako si vychutnať kávu

Tri aromatické profily pre maximálnu arómu a ideálnu mieru extrakcie. Aróma Balance System sa stará o to, aby došlo k optimálnemu vylúhovaniu rozpustného podielu z mletej kávy. Aróma, tuky, horké látky, kyseliny a minerály sa z prírodného produktu dostanú pomocou vody a tlaku. Všetko umenie prípravy kávy spočíva vo vyváženej zmesi látok tak, aby vznikol harmonicky vyvážený nápoj. Tento systém disponuje 3 aromatickými profilmi: dynamic (dynamický), constant (konštantný) a intense (intenzívny) , a preto sa žiadny iný automatický kávovar doteraz nedostal tak blízko k pákovému kávovaru.

Z každého druhu kávových zŕn nemožno vykúzliť fantastické espresso alebo kávu. Ale s dobrými zrnami a správnym pražením prevezme kávovar NIVONA zvyšok práce a zaistí vydarený výsledok. Pokiaľ si postupne nastavíte jednotlivé aromatické profily, otestujete jednotlivé nápoje a porovnáte výsledky, určite nájdete svojho favorita. Podľa daného druhu a praženia (svetlé/stredné/tmavé praženie, Arabica/Robusta, s kyselinkou/bez kyselinky) je k dispozícii veľké množstvo skvelých a chutných možností. Vždy závisí od druhu kávových zŕn a praženia.

Aróma Balance System napodobňuje to, čo doteraz vedeli iba baristi. S jediným jediným druhom kávových zŕn tak môžete dosiahnuť rôzne varianty chutí, od ovocitej a kyslastej, až po orieškovú a ľahko až zreteľne horkú.

Nivona

Navyše tento kávovar disponuje možnosťou nastavenia Barista pre nové druhy kávy NIVONA a to vďaka Aróme Pre-Select .

Nivona 960

Farebný dotykový displej

Komfortné ovládanie kávovaru zvyšuje nový a obzvlášť veľký dotykový 5" displej , vďaka ktorému jasne a jednoducho vyberiete Vami prednastavený nápoj alebo spustíte hygienické programy pre údržbu.

Celková obsluha je veľmi jednoduchá a intuitívna - podrobný návod nahraný v systéme kávovaru Vás všetkým prevedie krok za krokom. Všetka komunikácia prebieha pomocou textu v slovenskom jazyku a pomocou jasných symbolov . Pri kávovare je možné nastaviť intenzitu kávy v 5 stupňoch , teplotu kávy na 4 úrovne pomocou ventilu MCS aj individuálny stupeň mletia kávových zŕn . Nastaviť môžete aj výšku výpuste, a to až do výšky 14 cm. Na displeji sa Vám zároveň objaví potreba doplnenia vody alebo kávy, kávovar totiž disponuje funkciou automatického monitorovania hladiny vody a obsahu kávových zŕn .

Nivona 960

Extra tichý mlynček a funkcia OneTouch Spumatore Duo

NIVONA NICR 960 je vybavený novým extra tichým mlynčekom , ktorý pracuje tak ticho ako doteraz u takmer žiadneho iného automatického kávovaru. Funkcia OneTouch Spumatore Duo Vám zase zaistí prípravu dvoch kávových špecialít naraz. A to nielen tých čiernych, ale aj mliečnych. Pripravíte si tak naraz aj dve cappuccina alebo latte macchiata súčasne. Vďaka Cappuccino Connaisseuru si dokonca môžete zvoliť nastavenie mliečnych špecialít presne podľa Vašich preferencií: 1. najprv káva, potom mlieko/mliečna pena, 2. najprv mlieko/mliečna pena, potom káva, 3. káva a mlieko súčasne. Všetky kávovo-mliečne nápoje tak s týmto modelom získavajú zelenú.

Nivona 960

Moderný vzhľad aj ovládanie

Moderné technológie sú doplnené aj o moderný dizajn, a tak sa NIVONA NICR 960 chváli možnosťou výberu z dvoch farieb na osvetlenie šálok alebo osvetlením nádržky na vodu. Vybrať si tú svoju obľúbenú môžete až z 8 rôznych farieb. Aj preto sa tento kávovar bude vynímať predovšetkým v moderných priestoroch kancelárií alebo domácností.

Samozrejmosťou sa potom už stáva integrované Bluetooth pre pohodlné ovládanie pomocou aplikácie. Vďaka pripojeniu Bluetooth môžete prístroj ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu, sledovať štatistiku alebo meniť nastavenie nápojov. Stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu Nivona App , spárovať zariadenie s Vaším plne automatickým kávovarom a diaľkové ovládanie je pripravené.

Aplikácia je k dispozícii v App Store alebo na Google Play.

Nivona 960

TECHNICKÉ PARAMETRE

 • Obzvlášť veľký dotykový 5'' displej, nová koncepcia obsluhy pre väčší komfort
 • Obzvlášť tichý mlynček ako doteraz u takmer žiadneho iného automatického kávovaru
 • Nastavenie Barista pre nové druhy kávy NIVONA vďaka Aróme Pre-Select
 • Funkcia OneTouch Spumatore Duo pre dve cappuccina súčasne teraz aj pomocou dotykového displeja
 • Aróma Balance System: Tri aromatické profily pre maximálnu arómu a ideálnu mieru extrakcie
 • MOJA KÁVA pre až 9 nápojov, možné programovanie všetkých receptov naživo
 • Integrované bluetooth - pre pohodlné ovládanie pomocou aplikácie
 • Zásobník na vodu s objemom 2,2 l, extra veľký zásobník na zrná
 • Osvetlenie nádržky na vodu v ôsmich farbách
 • Vyberateľná sparovacia jednotka pre hygienické čistenie
 • Priame odoberanie vopred nastavených a uložených nápojov
 • Možnosť nastavenia teploty kávy na 4 úrovne pomocou ventilu MCS
 • Dvojfarebné osvetlenie šálok pre optický pôžitok
 • Nastaviteľná intenzita kávy v 5 stupňoch
 • Funkcia nastavenia pre horúcu vodu v štyroch stupňoch
 • ECO režim s funkciou úspory elektriny, vypínač 0 Watt
 • Hygienické programy pre údržbu: Čistenie, odvápnenie a oplachovanie stlačením tlačidla
 • Výškovo nastaviteľný výstup kávy do 14 cm
 • Automatické monitorovanie hladiny vody a obsahu kávových zŕn
 • Individuálne nastaviteľný stupeň mletia, Cappuccino Connaisseur
 • Držiak pre hadičku na mlieko na výstupe
 • Veko na uchovanie arómy, priestor na jednu porciu mletej kávy
 • Zadné kolieska pre lepšiu pohyblivosť
 • Systém Aromatica s tlakom čerpadla 15 bar
 • Vrátane filtra na čerstvú vodu CLARIS, čistiacich tabliet, hadičky na mlieko a dávkovacie lyžičky
 • Vrátane nádoby na mlieko z transparentnej umelej hmoty (1 l)

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary Nivona
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz